ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Форвард Автоцентр»

Офіційно представляє в Закарпатській області одну з найстаріших автомобільних марок Європи - Skoda, яка давно стала по-справжньому народним українським авто завдяки вдалому поєднанню ціни і якості.

Клієнт автоцентру має можливість порадитися з висококваліфікованим персоналом. Представники дилерського підприємства нададуть весь комплекс послуг - від консультацій по вибору конкретної моделі до допомоги в оформленні кредиту і страхуванні автомобіля.

Як і всі інші автоцентри групи компаній «ЗакарпатЄвроТранс-Автоград», компанія «Форвард Автоцентр» включає в себе і станцію технічного обслуговування автомобілів Skoda. СТО оснащена повним спектром фірмового діагностичного обладнання і спеціального інструменту для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт автомобілів Skoda будь-якої складності.

На території «Автограду» також працює потужний кузовний цех, що входить в структуру підприємства «Форвард Автоцентр». Тут здійснюються всі види кузовних робіт, включаючи перевірку геометрії кузова, витяжку на стапелі, рихтування, зварювання, і, підготовку і всі види малярних робіт, включаючи фарбування з комп'ютерним підбором емалі, а також різні види полірувальних робіт.

Докладніше