ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ŠKODA

ДИЗАЙН У ВЛАСНОМУ СТИЛІ

ДОДАТКИ ДО ЕКСТЕР'ЄРУ

Налаштуйте зовнішній вигляд вашого автомобіля до дрібниць, щоб зробити його унікальним оригіналом. Обирайте легкосплавні колісні диски, додаткові спойлери, хромовані аксесуари та навіть цілі дизайнерські пакети.

ІДЕАЛЬНО ПАСУЮЧІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

 

19"

Cepeus для ŠKODA SUPERB

 

Supernova для ŠKODA SUPERB

 

Triglav для ŠKODA KODIAQ

 

Crater для ŠKODA KAROQ

 

18"

Cassiopeia для ŠKODA SUPERB

 

Perseus для new ŠKODA OCTAVIA

 

Blade для ŠKODA KAMIQ, SCALA

 

Ratikon для ŠKODA KAROQ

 

17"

Triton для ŠKODA SUPERB

 

Pulsar для ŠKODA OCTAVIA

 

Stratos для ŠKODA KAMIQ, SCALA

 

Torino для ŠKODA FABIA

 

ЗРУЧНІСТЬ ТА КОРИСНІСТЬ

 

ПОДОРОЖУЙТЕ В КОМФОРТІ

Побалуйте себе новим рівнем комфорту та розвагами у вашому автомобілі за допомогою аксесуарів, які не вимагають складної установки.

Коробка охолодження або портативна кавоварка забезпечать напоями, щоб освіжити вас, де б ви не зупинились. Тримач планшета буде розважати пасажирів ззаду незалежно від того, скільки триматиме подорож.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ БАГАЖУ

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ РУК

ВСЕРЕДИНІ

 Багаж можна легко організувати у стилі Simply Clever. Він буде охайно виглядати і завжди буде в межах досяжності.

Внутрішні аксесуари для перевезення

Великий багажний відсік типовий для ŠKODA, тому потрібно підходити до цього відповідально. Вантаж потрібно зберігати розумно, щоб він не ковзав і не загрожував пасажирам під час руху автомобіля. Завдяки практичним аксесуарам, таким як система сіток, алюмінієва перегородка та елементи кріплення, ваша валіза завжди буде прибрана практично та безпечно.

ІДЕАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Іноді доводиться перевозити предмети, які можуть забруднити багажне відділення: брудне взуття після поїздки в сільську місцевість або мішки з грунтом для саду. Інженери ŠKODA також не забули про ці ситуації. Ви можете вибрати один із захисних вкладишів багажника, пластиковий багажник або двосторонній гумовий/текстильний килимок для завантаження, так що вам не доведеться чистити автомобіль після розвантаження. А якщо він все-таки забрудниться, ви можете просто вимити гумову поверхню, і все готово. Потрібно перевозити довгий вантаж? Виберіть розкладний килимок для завантаження, який також простягається на складені сидіння.

ЗОВНІ

Вибирайте нові варіанти транспортування, щоб у вас завжди було достатньо місця для ваших захоплень.

ПРИКРІПІТЬ ЩЕ ОДИН БАГАЖ

Причіпний пристрій, який можна встановити у вибраних моделях, відкриває абсолютно нові можливості для транспортування вантажів. Окрім очевидної мети кріплення причепа або каравану, оскільки він багатофункціональний, його можна використовувати як велосипедний тримач до 3 велосипедів. Як результат, велосипеди не займають місця в багажному відділенні і їх легко помістити в тримач.

ДАХ ПОВНИЙ ПРОСТОРУ

Ще одне ідеальне місце для перевезення вантажів - це дах вашої машини. Ви можете легко прикріпити спеціалізовані підставки для велосипедів, лиж та сноубордів або велику коробку ŠKODA до рейлінгів на даху або багажника. Окрім звільнення місця в багажному відділенні для додаткових предметів, ви також отримуєте до 400 літрів додатково завдяки коробці на даху.

БЕЗПЕКА, НАЙКРАЩА В ГАЛУЗІ

 

Для пасажирів, великих та маленьких

 Асортимент включає захисне обладнання, яке стане знахідкою, якщо трапиться несподіване. Нашим пріоритетом є захист найменших пасажирів, яким стандартні ремені безпеки не можуть допомогти. Також ми захищаємо чотириногих членів сім'ї за допомогою ременя безпеки для собак, розробленого спеціально для них.