Основні переваги кредитної програми ŠKODA

  • Мінімальний авансовий платіж 10%
  • Термін кредитування від 1 до 7 років
  • Ставка кредитування 0,01%* річних на 1 рік при авансі від 50%
  • Відсутні щомісячні комісії (лише відсотки за кредитом)
  • Відсутні штрафні санкції за дострокове погашення кредиту
  • Можливість оформлення КАСКО в кредит
  • Висока надійність і фінансова стабільність банків-партнерів

Спеціальні умови кредитування на всі моделі ŠKODA


Програма кредитування від АБ «УКРГАЗБАНК»

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний і динамічний банк, який вже понад 23 років успішно функціонує на ринку фінансових послуг. Максимальний термін кредитування – 84 місяці, максимальна сума кредитування – 1 500 000 грн.

Ставки по кредиту


Програма кредитування від OTP Bank

На сьогодні – АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» та лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг». Всі перелічені компанії проводять успішну діяльність, посідаючи провідні позиції у своїх сегментах.

Ставки по кредиту

Комісія за здійснення операції по видачі кредиту відсутня

Умови кредитування


Програма кредитування від KredoBank

ПАТ "КРЕДОБАНК" – член Асоціації банків Львівщини, Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації платників податків України, Львівської торгово-промислової палати, професійної Асоціації Реєстраторів та Депозитаріїв, Асоціації "Українські фондові торговці", Асоціації "УкрСВІФТ", Асоціації "ЄМА", а також міжнародних платіжних систем Europay Іnternatіonal і Vіsa Іnternatіonal, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Ставки по кредиту

Комісія за здійснення операції по видачі кредиту відсутня

* Ставка змінна з 25-го місяця кредитування

Умови кредитування


Програма кредитування від АТ «ОЩАДБАНК» - Ощад Драйв

АТ «Ощадбанк» — провідний український державний банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Він працює у всіх фінансових секторах. Третій рік поспіль Ощадбанк очолює рейтинг «50 провідних банків України» від Financial Club. На сьогодні банк пропонує одні з найкращих умов автокредитування: максимальний термін кредитування – 84 місяці, максимальна сума кредитування не обмежена, відсоткова ставка становить від 0,01 % до 13,99% річних і залежить від обраних споживачем умов кредитування.

Ставки по кредиту


Програма кредитування від АТ «ПРАВЕКС БАНК» - ПАРТНЕРСЬКА

Правекс банк – надійний банк з європейськими традиціями, що має 25 років бездоганної репутації на ринку фінансових послуг України , частина міжнародної фінансової групи INTESA SANPAOLO, яка 400 років зберігає та примножує гроші своїх клієнтів.

INTESA SANPAOLO завжди сприяє сталому розвитку та ефективному використанню ресурсів і твердо прагне застосувати свій повний потенціал, щоб задовольнити кожного окремого клієнта, кожного дня та всюди. Унікальність групи для клієнтів досягається при підтримці міжнародних дочірніх банків, міжнародних корпоративних банків, іноземних філій та представництв: 5843 відділень по всьому світу та 19,9 млн. клієнтів у 25 країнах світу!

Ставки по кредиту